Kumlama Kabini

Kumlama Kabini
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları
Ürün Açıklaması
Kum püskürtme odası genellikle yüzey temizleyici pas elde etmek, iş parçası ile kaplama ve diğer efektler arasındaki yapışmayı arttırmak için özel ve karmaşık iş parçalarının büyük parçalarını veya yapılarını işlemek için kullanılır. Kum püskürtme odasına monte edilen püskürtme tabancası, basınçlı hava kullanarak basınçlı hava kullanarak, parçaların yüzeyini temizleyebilir.

İş parçası araba tarafından taşınır ve aşındırıcı otomatik olarak sıralanabilir ve otomatik olarak çıkarılabilir.Kapılar
Servis kapısı kaynaklı profiller ile kaplanmıştır ve çelik plakalarda kapanır ve içten aşınmaya dayanıklı kauçuk ile kaplanmıştır. Özel bir sızdırmazlık sistemi aşındırıcı malzemelerin kaybını önler ve çaba harcamadan kapıların kapanmasını mümkün kılar. İsteğe bağlı olarak, iki kapı (tünel tipi oda) ve operatör için bir kapı temin edilebilir. Kapılara bağlı sensörler, biri açıldığında otomatik olarak patlatma işlemini durdurur.
luminaries
Her LED lamba yapısı ve konumlandırması, parlaklığın maksimum kullanımını sağlar. Sabitleme sistemi bakım için kolay çıkarmaya izin verir.
Çalışma odaları
Renkli çelik kiremit üzerine inşa edilmiş, yükseklik, genişlik ve uzunluktaki herhangi bir ölçüyü karşılamak için modüle edilmiştir. İçeride (tavan dışında), aşınmaya karşı koruyan ve akustik yalıtımda yardımcı olan bir lastik kaplama vardır.
Aşındırıcı malzemenin yatay taşınması
Bu sistem, aşındırıcı malzemeyi çalışma odasının ortasına taşıyan kazıyıcı arabaların tahrikini birleştirir, burada bir vidalı konveyör tarafından (bazı durumlarda bir bant konveyör ile) toplanır, bu da aşındırıcı malzemeyi kepçenin ayağına kadar taşır. asansör (aşındırıcı malzemeler temizleyici). Tüm zemin yüzeyinde, daha büyük kirleri ve hatta kazayla yere düşebilecek küçük parçaları bile tutan delikli bir plaka ile kaplanmış bir ızgara vardır. CMV tarafından kullanılan bu eşsiz sistem, diğer sistemlerin, bu sistemde çok daha küçük olan sürtünme katsayısı (aşınma) sayesinde çok daha küçük bir kurulu güce ihtiyaç duymaktadır.
Kontrol Paneli
Blendajlı bir kabin üzerine monte edilmiş, motorlar için termal koruma ve kilitleme vardır, bu da onları yanlış sıraya bağlamayı imkansız kılar. İsteğe bağlı olarak, ekipmanın otomatik kontrolü için bir PLC ile birlikte verilir. AET'nin 60204-1'inin aralarında bulunduğu en önemli uluslararası standartları karşılar. Satış, fabrika fiyat, marka, Çin, sıcak satış, doğrudan satıcı ve profesyonel üretici, tedarikçi ve fabrika denizaşırı kumlama kabininde yapılan yeni kumlama kabin arıyoruz, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin, biz her zaman CE, özelleştirilmiş, profesyonel, rekabetçi, yüksek hassasiyetli, yeni ve kaliteli ve PUHUA kumlama kabininde. Ve bizden kaliteli ve profesyonel tasarım ile toptan ürünlere hoş geldiniz.
Sorgulama