Rotor Kumlama Makinesi

Rotor Kumlama Makinesi
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Rotor Kumlama makinesı

Açıklama

Kazıyıcılar ve makinenin şasisine bir bıçaklı iki adet yüksek hızlı rotor monte edildi. şasi saat yönünde döndüğünde rotor ve kazıyıcı saat yönünün tersine döndürür. Rotor hızı şasi hızından daha yüksektir. Şasi ve rotorun karşıt bir hareketi vardır ve hız farklı olduğundan, şasi kumunun farklı hız farkı elde ettiği görülmektedir. Kum taneleri, öğütme, karıştırma, kırılmaya neden olan karşılık gelen sürtünme kuvveti ve kesme kuvveti üretir. Bu tür bir makine sadece yüksek verimle karıştırmakla kalmaz, karıştırmadan sonra kum da iyi kalitede olur.

Kullanımları

Esas döküm atölyesi kum karışık, ya da karışık tek makine kalıplama kum kuru film kum, sert kum, kum yüzey ve çekirdek kum, cam, seramik, refrakterler, vb de kullanılabilir sanayi karışık çeşitli toz karıştırılmış, granüler malzemeler.

teknik parametreler

madde


S1420S

S1425E

Disk çapı

aa

φ2000

φ2500

Bir defalık besleme miktarı

kilogram

1500

3000

verimlilik


40

90

Kazıma Gücü

kw

37

90

Rotor motor gücü

kw

2 * 18.5

2 * 37

Rotor motorun derecelendirmesi

rpm

34.5

26

Rotorun dönme hızı

rpm

270

350


Çin, sıcak satış, doğrudan satıcı ve yurtdışı rotor kum blaster makine profesyonel üreticisi, tedarikçi ve fabrika, satış, fabrika fiyat, marka için yeni bir rotor kum blaster makine için arıyorsanız, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin, biz CE, özelleştirilmiş, profesyonel, rekabetçi, yüksek hassasiyetli, yeni ve kaliteli ve PUHUA rotor kum blaster makine ihtiyaçlarınıza her zaman vardır. Ve bizden kaliteli ve profesyonel tasarımlı toptan ürünlere hoş geldiniz.
Sorgulama