Delme için Puhua Hidrolik CNC Taret Delme Makinesi

Delme için Puhua Hidrolik CNC Taret Delme Makinesi
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları
AMD-357 serisi CNC Taret Delme Makinesi, yüksek verimli, yüksek hızlı ve yüksek hassasiyetli bir makinedir. Eşzamanlı mod bit sayısına göre, 24 istasyona ve 32 istasyona ayrılabilir. Detaylar aşağıdaki gibidir. cnc punch machine 4.jpg

Ürünler özelliği:

● 3 eksenli Siemens özel CNC sistemi benimser ve hızlı ve güvenilir hale getirmek için dijital AC servo motorunu eşleştirir.

● Gövde C tipi Çelik kaynak, iyi sert ve deformasyona sahip olmak için temperleme işlemiyle tüm geçiş

● Yüksek hassasiyetli şanzıman sistemi ile donatılmış, Hızlı hızlı, seyahat ayarlanabilir.

● İkinci konumlandırma fonksiyonu ile ölü bölge işleme olmadan elde edilebilir.

● iletim sistemi yüksek hassasiyetli, büyük kılavuz bilyalı vida, lineer kılavuz rayı yüksek hassasiyet ve iyi bir performans ile uluslararası marka kullanın

● Ana pnömatik komponentler, elektrikli komponentler ve transmisyon bileşenleri, zımbalama işlemini mükemmel yapan uluslararası tanınmış marka ürünü benimsemektedir.

● Entegre kalın taret kalıp disk ve standart kalın taret uluslararası evrensel kalıp döküm AMADA standartlarını kullanın.

● konsantre yağlama cihazı ile donatılmış, her hareket yardımcısı sürtünme azaltmak, hizmet ömrünü artırmak


24 istasyonu

Numara

bir

B

C

D

O

miktar

18

8

2

2

2

Delme aralığı

3 ~ 12.7

≤31.7

≤50.8

≤88.9

≤50.8

32 İstasyon

Numara

bir

B

C

D

O

miktar

18

8

2

2

2

Delme aralığı

3 ~ 12.7

≤31.7

≤50.8

≤88.9

≤50.8


  • biz cnc yumruk makinesi üretiminde uzmanlaşmak.


ŞİRKETİMİZE HOŞGELDİNİZ.

Profesyonel üretici, tedarikçi ve fabrikadan delme için yeni puhua hidrolik cnc taret delme makinesi için satış, fabrika fiyat, marka, Çin'de yapılan, sıcak satış, doğrudan satıcı ve yurtdışı puhua hidrolik cnc taret delme makinesi için arıyorsanız, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin, biz her zaman CE, özelleştirilmiş, profesyonel, rekabetçi, yüksek hassasiyetli, yeni ve kaliteli ve PUHUA puhua hidrolik cnc taret delme makinesi delme makinesi ihtiyaçlarınız. Ve bizden kaliteli ve profesyonel tasarım ile toptan ürünlere hoş geldiniz.
Sorgulama