Tamburlu Kumlama Makinesi Avantajları Nelerdir?

Davul tipi kumlama makinesi avantajları:

1.jpg

Tambur tipi kumlama makinesi esas olarak yüksek hızlı döner çarklarda, mermi, sürekli olarak çevrilmiş olan tambur içinde bulunan iş parçasına fırlatmak için kullanılır, böylece iş makinelerini temizleme amacına ulaşmak için döküm makinesinin kapsamına dahildir. Çeşitli endüstrilerde kum çıkarma, pas giderme, kireç giderme ve dökümlerin yüzey sertleştirilmesi ve 15 kg'a kadar dövme için uygundur.


Tamburlu kumlama makinesi, çarpışma ve çizilmeden korkmayan her türlü döküm ve dövme malzemelerini temizlemek için uygundur. Küçük ısıl işlem atölyelerinin yüzeyinde kalan küçük kum artıklarını temizlemek için ideal bir ekipman. Esas olarak silindirler, separatörler, kumlama makineleri, kaldırma makineleri, vb. Içerir. Dişli motor ve diğer bileşenler.

1. çukur vakıf inşaat maliyeti tasarrufu, popüler pitless çukur formu kullanarak


    2. Kumlama haznesi gövdesi ve bilye patlatma cihazının düzenlemesi, üç boyutlu dinamik fırlatma simülasyonundan sonra belirlenir, böylece çıkarılan mermi akışının kapsama alanı, iş parçasının yüzeyini ve mermi yüzeyini doğru bir şekilde kaplar. Eş zamanlı olarak iş parçasını iş parçası yüzeyinden çeşitli yönlere atar. .


    3. Yüksek elastil konsol merkezkaç patlatma makinelerinin kullanımı, temizleme verimliliğini önemli ölçüde artırabilir ve tatmin edici bir temizlik kalitesi sağlayabilir.


    4 makine tasarım konsepti, kompakt yapı, kullanımı ve bakımı kolay