Suudi Arabistanlı Müşteriler, Qingdao Puhua'dan Dört Ekipman Siparişi Verdi

Geçtiğimiz ay Suudi Arabistan'dan iki müşteri fabrikamızı ziyaret ettiler, kumlama odamızda, kumlama odamızda, oda boyama ve kurutma odamız ile ilgilendiler.


Mühendislerimiz ve satış elemanlarımız şirketi tanıttı, müşterilerimiz zaten 60'dan fazla ülkeyi ihraç ettiğimizi çok sevdikleri zaman ilgilendiriyorlar.


Bundan sonra mühendisimiz, müşterinin işinin gereğine göre dizayn edilmiş tasarımımızı tanıttı ve müşterilerin ilgisini çeken bazı sorularını da cevapladı. Müşteriler, mühendislik teknolojisi ve tasarımımızdan çok memnundur.

Mühendisimiz atölyemizi ziyaret etmeleri için müşterileri yönlendirir, sitemizin ortamından ve ayrıntı işlemeden memnun kalırlar. Mühendisimiz onlara 25 mm kalınlığa kadar plaka için özel CNC delme makinesi üreteceğimizi söylediğinde şok geçiriyorlar. CNC delme makinesi ile ilgileniyorlar ve diğer projeyle bağlantıda kalacağımızı söylediler.

Teknoloji ve fiyatı tartıştıktan sonra müşteriler karar aldı ve firmamızın dört ekipmanı, kumlama makinesi, kumlama odası, kuru tip boyama odası ve kurutma odası sipariş etti. Bu sözleşme tutarı 300.000 doları aşıyor. Müşteriler, diğer dört şirketi ziyaret ettiklerini, ancak bizi seçtiklerini söylediler, rakipler arasında öne çıkmaktan gurur duyuyoruz.

 

Şimdi müşterilerimiz için bu ekipmanları üretiyoruz.

Sand blasting room 01.jpg

Sand blasting room 02.jpg

SE3510.jpg

New design of AMD-357.jpg

mmexport1463040892769.jpg