Profesyonel Shot Patlatma Makinesi Üreticileri Shot Püskürtme Makinesi Nasıl Doğru Şekilde Çalıştırılacağını Anlatın!

Kumlama makinesinin doğru çalıştırma prosedürleri:

711704436089706.jpg

Top kumlama Şeridi Kumlama Makinesi

1, atış patlatma makine teçhizatının operasyon sabit iş eğitim postaları, performans ve uçakların özelliklerine aşina sıkı uygulanması.


2, Kumlama makinesi el kitabının işletme prosedürlerini, kullanma, onarım ve bakımı hakkında bilgi sahibi olun.


3, operatör arıza, donanım ve elektrik çarpmalarını önlemek için elektrikli ve mekanik teçhizat ekipman kazaları ile sonuçlanacak şekilde, ön panelden önce istenen ayar konumunda (anahtar dahil) kontrol panelini (panel) kontrol etmelidir .


4, yerel olmayan operatörler, kazaları önlemek için elektrik şalter kontrol alanına dokunmaktan veya dokunmaya karşı özgür olmayacak ve yerel çalışma alanına yakın olmayabilir.


5, operatör koruyucu tulum, bardak vb giymeniz gerekir.


6, Operatörler, açıldıklarında paneldeki her türlü alete özel dikkat gösteriyor. Tüm aletler normal değerlerine ulaştığında, küçük vinçleri (rulolu konveyörler) çalışma programına dahil edebilirler. Tek tek cihazın daha büyük bir hata (normal değil) gösterdiğini tespit ettiği takdirde, derhal kapatın. Normal önyüklemeden önce donanım sorunlarını kontrol edin.


7, ekipmanın çalışması, operatör ekipmanı anormal gürültü ve cihazın çeşitli parçalarının aşırı ısınması için muayene etmelidir. Ekipmanın çalışması ciddi bir arızalı olduğu tespit edildiğinde, "acil durum durdurma" butonuna göre onarımı durduracak ve ekipman arızasını ortadan kaldırmak için profesyonellerle işbirliği yapacaktır.


8, operatör, rutin bakım ve haftalık bakım için (yağlama da dahil olmak üzere) "ekipman yönetimi" ile makine ekipmanını püskürmelidir. Toz alma kalitesini etkilemeyecek şekilde her hafta toz toplayıcıdaki toz ve pisliği zamanında temizleyin ve ekipmanın iyi durumda olduğundan emin olun.


9, operatör uygar üretim ve güvenlik üretimi aynı zamanda mutlaka vardiya sistemi uygulamak gerekir ulaşmak gerekir.


10, iş bitti, hemen güç anahtarı kesildi, böylece operasyonda patlatma makinesi ekipmanı kesildi. Ve işyeri temizleyin.