Şirketim Çelik Boru Dış Duvarı Kumlama Makinesi Ekipman Tanımı

Çelik Boru Dış Duvara Kumlama Makinesi ekipman açıklaması


741235971330309_副本.jpg

Çelik Boru Dış Duvarlı Kumlama Makinesi

Elektromanyetik hız kontrolü, hızlı hızlı besleme ve gönderme yapan ekipman, iş parçasının tamamen çekilmesini sağlar.Ekipmanlar sığ çukur dizayn, kurulum ve bakım kolay kullanılmıştır.


Büyük bir kumlama püskürtme makinesinin (Swiss + GF + DISA Kumlama Teknolojisi) santrifüj kumlama makinesi kullanımı, temizleme verimliliğini belirgin bir şekilde artırarak tatmin edici bir temizleme kalitesi elde edebilirsiniz.


Alınan hap hopper ve vidalı konveyör ile iş parçasını, dağınık atışları toplamak için.


Değiştirilen Kumlama Bıçakları ve diğer aşınma parçalarını yönlendirmek için birikimli zamanlama fonksiyonuyla patlatma süresi.


Simüle mermi haritaları (atış patlatma makinelerinin model numarası, mekansal düzenin sayısının ve konumunun belirlenmesi, vb.) Ve atış patlatma makinesinin tüm çizimlerinin tamamı CAD tabanlıdır. Kumlama makinelerinin seçimi ve düzenlenmesi daha mantıklıdır. Koruyucu etkiyi sağlamak için mermiler ve emek üretkenliğinin kullanımını geliştirin, koruma korumasını azaltın.


ZGMn13 koruma için kapalı iç mekan kullanımı, özel somunlar sabit somun, değiştirme basit ve kullanışlı, uzun servis ömrü, püskürtme ekipmanı kullanımı şu an en iyi oda gövdesi koruma panosu.


Separatör ABD şirketi BE perde tipi ayırıcı teknolojisi, iyi ayırma kullanarak.


Mermi kontrol sistemi, gaz kontrollü valf kontrolünün kendi araştırma ve geliştirmesini kullanarak basit ve güvenilir.

711704436089706.jpg

Çelik boru püskürtme makinesi kompozisyonu ve yapısı:


Dış duvarlı kumlama makinesi, yeni bir kumlama ekipmanı çeşididir. Ön ek oda, atış patlatma temizleme odası, püskürtme püskürtme tertibatı montajı, arka ekleme odası, top malzemesi geri dönüşüm saflaştırma sistemi, makaralı konveyör, platform merdiveni, toz giderme sistemi ve elektrik kontrol Bileşiminin bir bölümünden oluşur (ana plana bakın). Makinenin plaka kaynak parçaları paslanma önleme özelliklerini ve boya yapışmasını geliştirmek için vurularak vuruldu.