İranlı Müşteriler, Qingdao Puhua'dan Üç Ekipman Siparişi Verdi

Qingdao Puhua Ağır Sanayi ana ürün, kumlama odası, CNC taret delme makinesi, kalın levha için CNC delme makinesi, CNC basın freni, kesme makinesi ve benzeri şut patlatma makinesi içerir. Şirket, 2009 yılından beri uluslararası ticarete başlamış ve halihazırda 60'dan fazla ülkeye ihraç etmiştir.

SE3510.jpg

Yakın zamanda, İranlı Müşterilerimiz firmamızı ziyaret ettiler, CNC taret delme makinemizi, firmamızın ve makinemizi tanıtan detay mühendisimizle ilgileniyorlar , ayrıca müşterilerle bazı sorularımızı ilettiler.

FCD39DEA530DBDCC7462A8C65C914E41.jpg

Mühendisimiz atölyemizi ziyaret etmeleri için müşterileri yönlendirir, sitemizin ortamından ve ayrıntı işlemeden memnun kalırlar. Mühendisimiz onlara 25 mm kalınlığa kadar plaka için özel CNC delme makinesi üreteceğimizi söylediğinde şok geçiriyorlar.

New design of AMD-357.jpg

Mühendisi, CNC delme makinemiz için teknolojimizi ve görünümümüzü geliştirdiğimizi, yeni tasarımlarımızı onlara sunduğumuzda yeni tasarımlarımızdan memnun olduklarını söylediğinde müşteriler çok ilgilendi.

IMG_0409_副本.jpg

Şirketi iki hafta ziyaret ettikten sonra müşteri üç adet hidrolik CNC taret delme makinası sipariş etti. Bu sözleşme tutarı yaklaşık 220,000 dolar.


Şimdi müşterilerimiz için bu ekipmanları üretiyoruz. Bundan sonra ekipmanı İranlı müşteriye teslim edeceğiz ve makineyi kurmak ve hata ayıklamak için mühendise gönderileceğiz.