Filtre Toz Toplayıcı Ne kadar etkili Toz Giderme?


x1_1.1377139735_600_450_110010.jpg

Her şeyden önce, filtre altında toz toplayıcı ekipman bir tür toz giderimi ekipmanıdır?


Filtre tozu toplayıcı ekipman modelleri bir sürü içine kelimeleri ayırt etmek için, filtre kartuşları çok sayıda model haline getirilmesi gerekiyor, müşterinin arkadaşlarının maliyetinin maliyeti havanın boyutuna göre dizayn edilecek.

Filtre elemanının filtre toz filtresinden doğası, hangi toz filtresinin tozun işlenmesi için uygun olduğunun belirlenmesinde önemli bir faktördür. Normal koşullar altında filtre kartuşu filtresi polyester elyaf daha fazladır, yüksek sıcaklık çok yüksek değildir. 100 derecenin altındaki sıcaklığın genel sıcaklığı. Elbette, yüksek sıcaklıkta özel malzeme var, ancak uygun olmayan maliyetler çok yüksek. Tabii ki, özel bir isteğiniz varsa, Qingdao Puhua Heavy Machinery Co., Ltd.

Ancak tek dezavantajı, özel bir filtre kartuşu malzemesine ihtiyacınız varsa, aksesuarların satın alınması gerekeceğidir. Üretim programında daha uzun süre inşaat döneminde sıradan toz toplayıcı ekipman daha gerekebilir.


1342151652615.jpg


Qingdao Puhua Ağır Machinery Co, Ltd Filtre toz toplayıcı ekipmanın avantajları nelerdir?


1, hava şartlarının üzerinde 2m3 / saat çevre koşulları modül kombinasyonunun koşullarına göre.

2, dokunmatik ekran PLC otomatik kontrol, çalışma durumu gözlemlemek kolay.

3, dış fan kutusu tarafından işgal, hava hacmi büyük ölçüde artırabilir.

4, filtre otomatik olarak online temizlik, enjeksiyon vanası otomatik olarak açık olduğunda belirli bir izin verilen değeri filtre yüzey doygunluğu ve direnç, ev sahibi diğer işlemleri durdurmak için gerek yok sırayla filtre ünitesi sırayla ev sahibi çalışma sürecinde sırt temiz üfleme.

5, bir filtre elemanı, nem direnci, yüksek mukavemetli olarak yüksek verimli filtre kartuşu iç kullanımı, önemli ölçüde taşıma kapasitesini artırmıştır.

6, iyi sızdırmazlık, kompakt yapısı, serbest ikincil toz, tasarruf alanı.

7, uzun ömrü, sık sık filtre bileşenleri değiştirilmeden, beş yıla kadar bakım gerektirmez, böylece toz toplayıcı daima iyi çalışır durumdadır.

8, basınçlı hava otomatik olarak temiz, etkili filtre malzemesi rejenerasyon, hiçbir yapıştırma fenomen, düşük basınç kaybı, fan enerji tüketimi ve enerji tasarrufu azaltmak üflenir.

9, alt mikron filtre, hiçbir baca doğrudan deşarj edilebilir.

10, geleneksel toz toplama ile karşılaştırıldığında, enjeksiyon valfi, 1 milyon kez ömrü, enerji tasarrufu sağlayan sıkıştırılmış hava tüketimi ithalatı, enjeksiyon basıncı% 30'dan daha fazla azaltılabilir.

11, 1um ayarlanabilir filtre kullanımı, etkili bir şekilde enkaz parçacıkları içeren su ve yağ teneffüsünü önleyebilir (isteğe bağlı).

ec95fda4e82298f68b3b363da43f8c89_310_0_max.jpg

Qingdao Puhua Ağır Machinery Co, Ltd nasıl filtre toz giderme etkisi?


Qingdao Puhua Ağır Machinery Co, Ltd filtre toz toplama ünitesi, toz giderme ekipmanları, filtre, enjeksiyon valf mevcut toz giderimi verimliliği, kontrol sistemi dünyaca ünlü ithal ürünler kullanıyor. Filtre elemanı polyester peritoneal yakma yöntemi kullanarak ve bir süperfilm haline, 99.99% 'a kadar submicron parçacık filtrasyon verimliliği, filtre geri yüklemek için hava üfleme basınçlı hava, insan-makine arayüzü kullanarak kontrol sistemi, otomatik kontrol elde edebilirsiniz.


Qingdao Puhua Ağır Machinery Co, Ltd filtre toz toplayıcı tasarım ilkesi nedir?


Qingdao Puhua Ağır Machinery Co, Ltd Basit bakım departmanı, düşey yapıdan sonra lavabo kutusundan Çevre filtre toz toplayıcı benzersiz tasarım, bakımını basitleştirmek için çalışıyoruz, böylece filtre yerine daha güvenli, daha hızlı ve daha kolay. Toz ünitesi uzun ömrü ve mükemmel toz toplama ve temizleme kapasitesine sahip olduğundan, uzun süre çalışmasını sağlamak için, ancak filtrenin değiştirilmesi gerektiğinde, hızlı, kolay veya hatta aletler sökülüp takılabilir.


Normal çalışmada, örneğin yerçekimi, atalet kuvveti, çarpışma, elektrostatik adsorpsiyon, tarama ve benzeri. Girişin üstünden filtre tipi toz toplayıcısına toz giren hava, kesit alanının artması nedeniyle daha büyük toz parçacıklarının artması, rüzgar hızı ve doğrudan filtreleme yoluyla daha küçük toz partiküllerini iyileştirir. Toz filtre kartuşunun dışına sıkıştı, havayı kartuş merkezinden temiz hava odasına, ardından çıkış fan boşaltma tarafından temizlendi. Filtre devam ederken, kartuş yüzeyindeki filtre tozu ve tozu artmaktadır ve filtre yükselmeye devam ederken, katı hal kontrolü solenoid valfı bir hava diyaframı valfi açmak için işleyecek ve yüksek basınçlı hava doğrudan doğruya akacaktır Filtre merkezini seçin, filtrenin yüzeyinde toplanan toz temizleyerek filtre kartuşunun yenilenmesini sağlayın. Toz, ana hava akışı ile ve yer çekiminin etkisi altında toz kovasına düşer. Devir, sürekli filtreleme, böylece ekipman sürekli garanti edilir.