CNC Profil Otomatik Delme Makinesi, Modern İşleme Endüstrisinin Önemli Bir Kahramanı!


t01db148c85a7a476b6.jpg1923215712.jpg

Qingdao Puhua Ağır Machinery Co, Ltd CNC profil otomatik delme makinesi kalıp değiştirme yoluyla kare tüp, boru, şekilli tüp işleme yarım delik veya tam bir delik, farklı malzemeler olabilir otomatik işleme ekipmanı, yeni bir türüdür aynı zamanda işlenebilir Farklı özellikleri ve diyafram şekli, çit, kapı çiçekleri, raflar ve yaygın olarak modern işleme sektöründe kullanılan diğer boru işlenebilir.

Qingdao Puhua Ağır Machinery Co, Ltd Profesyonel Lai üreticileri çok sayıda CNC profil otomatik delme makinesi, mükemmel performans özellikleri atfedilmelidir.


İlk olarak, çok işlevli. Qingdao Puhua Ağır Machinery Co, Ltd CNC profil otomatik delme makinesi delik keyfi şekli bir dizi oluşturan boru herhangi bir malzeme herhangi bir boyutta olabilir, boru duvar herhangi bir kalınlık olabilir, delik merkezi mesafe ayarlanabilir.

İkincisi, yüksek hassasiyet. Sondaj makinesi işleme merkezi CNC programlama programı tarafından kontrol edilir ve işlenmiş delik düzdür ve merkez mesafesi doğrudur.

Üçüncüsü, kullanımı kolaydır. Bütün makine, öğrenmesi kolay, mikrobilgisayar kontrolünü benimser.

Dördüncüsü, ultra verimli. Birim zamanında açma çok sayıda gereksinimlerini karşılamak için ekipman, verimlilik geleneksel yumruk çok daha yüksektir.

Beşincisi, düşük maliyet. Düşük enerji tüketimi, otomatik operasyon daha fazla işgücünden tasarruf CNC profil otomatik sondaj makinesi kesme aleti, boru işleme maliyetleri büyük ölçüde azaltılmış.


Qingdao Puhua Ağır Machinery Co, Ltd CNC profil otomatik delme makinesi boru işleme için endüstrinin gelişmiş otomatik delme ekipmanları, fonksiyonu, yüksek hassasiyetli, düşük maliyetli biridir, aslında, modern büyük bir kolaylık getirdi önemli bir katkıda bulunan işleme endüstrisi.