Otomatik Geri Dönüşüm Geri Dönüşüm Çevresel Kumlama Makinesi1382237907515774281.jpg

1. İlke / otomatik geri dönüşüm geri dönüşüm çevre kumlama makinesi


Ekipman, iş parçasının yüzeyinin aşındırıcı yüzey pasının etkisiyle yüksek hızda iş parçasının yüzeyine zımpara püskürtme yapmak için sıkıştırılmış hava kullanır, böylece temizlik ve pürüzlülüğün belli bir derecesine kadar yüzey, vakum pompa veya çok kademeli vakum jeneratörü negatif basınç geri kazanım Kum ve toz ayırma sistemi ekipmanı ile kum ve toz, toz tamburuna aşındırıcı ayırma, toz ve pas ayırmaya devam edecektir.


2. Çevreye kumlama makinesi / otomatik geri dönüşüm geri dönüşümünü kullanın


Gemi, köprü, su koruma projeleri, madencilik, petrol, kimya, metalurji, kağıt, liman inşaatı, uçak ve araç imalatı ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılabilir. İleri teknoloji işleme, çevresel kumlama, kapsamlı yüksek verimlilik. Her ikisi de tamamen lokomotif ve diğer küçük ve orta ölçekli aksesuarlar yüzey pası, eski film, oksit ve diğer maddelerin zehirlenmesi çeşitli ele almak, ancak aynı zamanda pürüzlülük yüzey gereksinimleri olsun. Boya, post-processing için en iyi dayanağı oluşturmak için. Çevresel kumlama modeli, iş parçasının yapısal formlarına uyum sağlamak için toplam iç açı, dış açı, düzlem, radyan fırça ve diğer formları kapsar.


201233016343.jpg


3. Kompozisyon / otomatik geri dönüşüm geri dönüşüm çevre kumlama makinesi


Anahat yapısı

1) kum toz ayırıcı: kelepçe ile kum deposu ile hızlı bir şekilde yüklenebilir.

2) Hava besleme basınç göstergesi: hava üfleme hava üfleyicisinin hava basıncını gösterir.

3) basınç düşürücü valf: çalışma basıncı boyutunu ayarlayın

4) Kombinasyon valfı: gaz kontrol valfı: kumlama makinesi kontrol ana bileşenleri ana, sistemin kalitesi doğrudan kumlama makinesi güvenilir bir kumlama işlemi olabileceğini etkiler. Kombinasyon vanasının özelliklerinin kombinasyonu şudur: kumlama tesisi kumlama işlemi özellikle istikrarlı ve güvenilirdir, çünkü kumlama operasyonlarının kontrolü esnasında, kum ve toz kumanda bileşenine girmeyecek ve kontrol komponentleri zarar görmeyecektir.


Kontrol vanası kontrolü Tüm ekipman gaz kontrol vanası tüm ekipman gaz kontrol vanası kontrolü tüm ekipman gaz kontrol vanası kontrol tüm ekipman gaz kaynağı ve kesme yol kaynağı ve kesme yol kaynağı ve kesme yol kaynağı ve kesme kontrolü, kapalı, gaz ve egzoz anında geçiş kum makinesi operasyonu daha güvenli.

5) basınç tankı presleme veya egzozunu kontrol etmek için açma ve kapama yoluyla

6) Solenoid valf: kombine valfin hareketini kontrol etmek için açma ve kapama

7) Susturucu: hava gürültüsünü gidermek ve ortadan kaldırmak

8) Küresel vana: kumlama makinesi gaz beslemesini kontrol edin

9) Küresel vana: kontrolü artırmak hava tedarik

10) filtre tüpü: toz filtresi.

11) yağ ve su ayırıcı: su filtrasyonu için hava kaynağı.

12) toz tüpü: toz saklama.

13) çerçeve: kumlama makinesi destek bileşenleri.

14) Küresel vana: su dağıtım filtresi su geçirmez.

15) kum valfi: kumlama makinesi kum akışını ayarlayın. Deponun alt kısmına yerleştirilmiş hava ve kum karışım oranı ayarlanabilir, böylece en iyi sprey durumu.