Mekanik CNC Taret Punch'ın Avantajları

Mekanik CNC taret punch, CNC otomasyon ekipmanı toplu basma işlemini başarmak için bir plakada bir takım delikler için bilgisayar yazılım programlama kontrol pikap tekerleğinde bulunur. Makine, elektrikli ev aletleri, donanım vb. Dahil olmak üzere sanayinin ana uygulaması, özellikle metal sac, en çok kullanılan mekanik CNC taret punch endüstrisidir.

Mekanik taret zımba tezgahının görünümü basit bir taret zımbasıyla otomatik bir üretimde gerçekleştirilir ve basit, zaman kazandıran ve verimli olur. Fakat CNC taret zımbası basınının teknik ekibi, soruna dikkat etmelidir: kullanmadan önce. Sorunu bulmak ve çözmek için zamanında sorunu hazırlamak için dikkatli bir şekilde, farklı talimatlar okumak, farklı talimatlar dikkatli okumak, ürün talimatları okumak, aşırı rol çeşitli bölümlerinin yerini sağlamak gerekir.

Mekanik CNC taret yumruğu sac metal ürünlerinin gerekli makinenin işlenmesidir, makine yatağa, zımbanın, transmisyon parçalarının, platform besleme, parça sıkıştırma sistemleri vb. Olarak ayrılmıştır. Döküm gövdesinin ve kaynak gövdesinin gövdesine işaret eder; sistemi varsa, IPC, PIC puanları var.

Mekanik CNC taret yumruk yükseltme verimliliğini sağlamak için kullanılabilir, tabii ki daha büyük sac işleme için uygundur, eksiklikler büyük tonaj işleme için uygun değildir. İş parçasının işlenmesine ve mekanik bir CNC taret delme presine sahip seçim seçeneğine göre mekanik CNC taret zımba presinin pek çok çeşidi vardır, çünkü mekanik CNC taret zımbasıdır, bu nedenle üst ve daha düşük konsantrasyon, İşlemin doğruluğunu artırmak için geçiş oranının ürününün olmasını sağlayın.

Son olarak, mekanik CNC taret zımba preslerinin kullanımı üzerinde vurgu CNC zımpara, düzenli yağ değişiminin bakımına dikkat etmeli, devrenin kontrol edilmeli ve tahrik sistemi normal çalışma şartlarına uygun olarak CNC makinesinin doğru kullanımına uygun olmalıdır. Taret yumruk, keyfi sipariş işlemi bozmayın, sorunlarını önlemek için. Uyanık kalmanın son anı ve makine güvenli bir yerde kalması için kendi güvenliklerine dikkat edin.