2017 İyi Başlangıç: Kanada Müşteriler Sipariş 4 Set CNC Delme Makinesi

8 Şubat tarihinde Qingdao Amada şirketi Kanada müşteri ile imzaladı iki servo CNC taret delme makinesi, iki hidrolik CNC taret delme makinesi sipariş anlaşması, 2017 iyi bir başlangıç elde etmek:

Qingdao Amada sayesinde Ar-Ge yatırımlarının aralıksız devam etmesinin yanı sıra çeşitli departmanların hazırlık çalışmalarının çok sayıda Qingdao Amada daha hızlı, yüksek hassasiyetli, düşük gürültü, düşük enerji elde etmek için punch ve servo motor kombinasyonu yapıyor. tüketim performansı avantajları, müşteriler tarafından memnuniyetle karşılandı!
Sipariş takip sürecinde, işletme departmanı sürekli iletişim, şirket programımız müşteri tanıma elde ederek, Teknoloji Bakanlığı iletmek için zamanında müşterileri, müşteri ihtiyaçları ile yakın temas halinde olmuştur . Müşteriler saha ziyaretleri yapmak için bugün firmamıza geldi ve şirket liderliği, ekipman test makinesi izleyen tüm süreci, CNC zımba her yönüyle şirketin performansı eşliğinde müşteri beklentilerinin ötesinde, müşteriler dört ekipman sözleşme imzaladı!

IMG_2710.jpg

CNC punch ing makinesi kurulduktan ve kullanıldıktan sonra , müşterinin yerelde daha fazla etkiye sahip olduğu ve ABD'de şubeleri olduğu bildirildiğinde , şube makinenin diğer özelliklerini satın almaya devam edecek , sözleşme imzalanmaya devam edecek Vakıf daha fazla iş yapmak için geleceğin temelini attı!