Fabrika Tedarikçi hidrolik fren basın makine

Fabrika Tedarikçi hidrolik fren basın makine
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Ürün açıklaması

Yaygın olarak kullanılan gemi yapımı, kazan, havacılık, köprüler, yardımcı programları, kimyasallar, metal yapılar ve makine imalat sanayi.

Başlıca özellikleri

İnşaat, yüksek mukavemetli ve iyi sertlik ile stres ortadan kaldırmak için titreşim 1.Steel kaynaklı.

2. Hidrolik üst-sürücü, istikrar ve güvenilirlik. Mekanik stop, çelik burulma çubuğu eşitleme, yüksek hassasiyetli korumak için.

3.Motorized ayarlama cihazın arka ölçer ve rams kontur, iyi el ile tekerleği, sayısal görüntü ayarlama.

4. saptırma tazminat birim üst kalıp üzerinde yüklü. El ile taç alt die sahibi için 250 ton uzunluğu 4000 mm üstünde makine benimsenmiştir.

5. seyahat sınır koruma. Tam makine emniyet koruma Inter soyunma.

Sertifikalar

Parçaları

Bizim hizmet

Garanti süresi: bir yıl

Kalite sorunu nedeniyle kırık herhangi bir parça varsa garanti süresi boyunca, biz size ücretsiz olarak express tarafından tedarik edecek.

Garanti süresi dışında herhangi bir sorunuz varsa bizimle irtibata geçebilirsiniz, her zaman olduğu gibi bizim en iyi hizmet sizin için tedarik edecek.

1. Teknik Dosyalar hizmeti sağlanan.

2. tüm sorulara 24 saat içinde cevaplandırılacaktır

3. biz counld OEM sağlamak

Sevk ve teslim

İlgili ürünler


Yeni fabrika Tedarikçi hidrolik fren basın makine Satılık Fabrika fiyat, marka, Çin'de yapılan arıyorsanız sıcak satış, doğrudan satıcı ve yurtdışı fabrika Tedarikçi hidrolik fren basın makine profesyonel üretici, tedarikçi ve fabrika, Lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin, biz her zaman yüksek duyarlık, yeni ve kaliteli ve PUHUA fabrika Tedarikçi hidrolik fren basın makine CE, özelleştirilmiş, profesyonel, rekabetçi, gereksinimlerinizi vardır. Ve Toptan Ürünler kaliteli ve profesyonel tasarım için bize bekliyoruz.
Sorgulama