Oda aşındırıcı otomatik kumlama CE onaylı

Oda aşındırıcı otomatik kumlama CE onaylı
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Oda aşındırıcı otomatik kumlama CE onaylı

Özellikleri ve parametreler

Oda otomatik geri dönüşüm kumlama işlemi ve ürün özelliği işleme ürün göre tasarlanmıştır, temelde büyük dövme için kullanılır ve dökümler çelik yapı, mühendislik makine, Endüstriyel Kazanlar, kimyasal kaynaklı makine, gemi inşa, etc-e doğru yüzey oksit deri, pas, kaldırmak ve yüzey kaplama yapışma, vb geliştirmek için güçlendirmek.

2e9ab340ed90bcaabe86945cbdabd67eI`PWANZJ}Q%~94()XHG~]TP

EYSeninServices

"Bütünlük, yenilik, entegrasyon"iş felsefesi"İnformatization, küreselleşme"gelişim yönü, şirket ısrar ediyor."Teknolojik yenilik, samimi hizmet", odak en iyi hizmeti ve en maliyet performans ürün sunmaya.

 

Pısınmasını ve teslimat

VLMNE5WUF6J]XV8WEJPNAN4

Eğer sen are seyir için yeni ce onaylı Oda satılık fabrika fiyat, marka, yapılan Çin, sıcak satış, doğrudan satıcı, aşındırıcı otomatik kumlama ve profesyonel üretici, tedarikçi ve fabrika odasından aşındırıcı otomatik kumlama yurtdışı ce onaylı , lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin, biz her zaman özelleştirilmiş, CE, profesyonel, rekabetçi, yüksek duyarlık, yeni ve kaliteli, ihtiyaçlarınızı ve PUHUA ce onaylı Oda aşındırıcı otomatik kumlama. Ve Toptan Ürünler kaliteli ve profesyonel tasarım için bize bekliyoruz.
Sorgulama