Qingdao Puhua ağır sanayi grubu 2006 yılında kurulmuştur kayıtlı sermaye üzerinde 8.500.000 doları toplam, Toplam alan yaklaşık 500.000 metrekare. Grubun dört yan şirketi sahibi: Qingdao Puhua ağır endüstriyel makine Co., Ltd; Qingdao AMADA sayısal kontrol teknolojisi Co, Ltd; Qingdao Puhua Dongjiu ağır sanayi makinaları Co, Ltd ve Qingdao Jichuan otomasyon teknolojisi Co, Ltd

Qingdao Puhua ve Puhua Dongjiu şirket odak tasarım, araştırma, geliştirmek, üretmek ve kum patlama booth, işleme donanımları, boyama hattı, çevre koruma donanımları, her türlü makine patlatma atış kum satmak, kanca türü, zincir kemer türü, silindir türü, Katener türü, yol yüzey türü vb içerir. Ürünler tüm auto CAD, döküm, Metalurji, otomobil, gemi inşa, inşaat, madencilik makine ve makine mühendislik için en iyi maliyet performans ürünler tedarik benimsenmesi. Onlar aynı zamanda tasarım ve çeşitli standart dışı özel döküm makine imalatı, tasarım - imalat - - Eğitim - Hizmetleri anahtar teslim projeler entegrasyonu için hata ayıklama sağlamak için kullanıcıların gereksinimleri temel alabilir.

Qingdao Amada ve Jichuan şirket araştırma, geliştirme, üretim ve satış CNC makine, makine Delme hidrolik CNC taret Delme tahrik servo nişanlı için kararlı, özel kalın plaka CNC Delme Makinası, CNC delme makinesi besleyici, CNC kesme makinası, CNC Bükme Makinası ve diğer işleme donanımları. Makineler yaygın olarak yeşil enerji, güç ekipmanları, otomobil endüstrisi, mühendislik makine, inşaat makinaları ve diğer alanları kullanılır. Onlar rekabetçi fiyat ve en iyi teknoloji ile dünyanın iyi itibar kurduk.

Biz sektöründe lider konumunu korumak için kararlıyız ve ISO90001, CE ve BV sertifika geçti.

Biz senin ODM/OEM projeler üzerinde çalışmak için kendi imkanları var, deneyimli mühendislerimiz makineleri farklı ihtiyaçlarınız üzerinde temel tasarlayabilirsiniz. En son pazar eğilimleri karşılamak için en az on yeni ürünler aylık serbest bırakır ve kolayca Toplu Siparişler makineleri kümesi üzerinde beş yüz yıllık bir üretim kapasitesi ile tamamlayabilirsiniz. Kalite için gelen muayene, iþlem içi kontrol ve son kontrol dahil her aşamada sıkı denetim yapmak için profesyonel kalitede müfettişleri var. Biz de uluslararası standartlara ulaşmak bizim ürünleri yapmak için gelişmiş test etme donanımları girmiştik. Zengin deneyim ve mükemmel hizmetler nedeniyle, biz birçok uluslararası alıcılar güvenilir bir tedarikçi olarak kabul edilmiştir. Ürünlerimiz hem Yurtiçi hem de uluslararası pazarda yüksek satış gerçekleştirmek, SANY, Zoomlion, Çin gemi inşa sanayi ve diğer şirketlerinin Çin ile işbirliği kurmak zorundayız ve ürünlerimiz Avrupa, Güney ve Kuzey Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya verdikten ve ve diğer alan ABD, Rusya, Suudi Arabistan, Iran, Ukrayna, Vietnam ve diğer ülkelerdeki ajanların kurdu. Ürün ve hizmet yerel ve uluslararası müşteriler iyi itibar ve güven kazandı. Bizim güçlü tasarımdan yararlanmak için özellikleri ve mükemmel hizmetler geliştirmek, bize bugün! Biz içtenlikle yaratacak ve başarı paylaşmak.